Dovanų rinkinys „Gintaras“
Rinkinį sudaro:
- Plaukų šampūnas su Argano aliejumi 250ml
Plaukų šampūnas ARGAN praturtintas argano aliejumi, vaistinio asiūklio ekstraktais ir nepakeičiamomis Omega-3 riebalų rūgštimis atstato plauko struktūrą, palaiko hidrolipidinį galvos odos balansą ir giliai drėkina. Stimuliuoja plauko svogūnėlio maitinimą ir skatina plaukų augimą. Plaukų šampūnas su arganu ARGAN suteikia plaukams spindesio ir lankstumo, didina jų apimtį. Lengvina iššukavimą ir šukuosenos formavimą.
- Plaukų kaukė su Argano aliejumi 250ml
Atstatomoji plaukų kaukė ARGAN praturtinta argano aliejumi ir vaistinio asiūklio ekstraktais maitina, stiprina ir atkuria pažeistus plaukus bei jų galiukus. Atstatomoji plaukų kaukė ARGAN didina plaukų apimtį ir suteikia jiems natūralaus blizgesio. Saugo nuo mechaninio, cheminio ar žalingo aplinkos poveikio. Plaukai tampa švelnūs, lengvi, nesivelia ir neskilinėja, lengvai šukuojasi ir sveikai spindi.
-Argano aliejus plaukams 100ml
Plaukų aliejus AGRAN OIL stiprina ir drėkina plaukus nuo šaknų iki galiukų. Lengvai skverbdamasis į plaukų poras bei šaknis, plaukų aliejus AGRAN OIL skatina plaukų augimą, stiprina jų elastingumą ir atstato bei išlaiko natūralų jų spindesį. Plaukai tampa lengvai šukuojami, švelnūs ir įgauna šilkinio žvilgesio. Lengvos konsistencijos plaukų aliejus AGRAN OIL neapsunkina ir neriebina plaukų, apsaugo nuo elektrostatinio krūvio bei žalingo aplinkos ir saulės spindulių poveikio. Plaukų aliejus AGRAN OIL tinka visų tipų, tačiau ypatingai naudingas išsausėjusiems ir pažeistiems plaukams.
Dovanų dėžutė.
- Prekės kodas: gintaras
- Prieinamumas: Sandėlyje
-
43.00€
- Be PVM: 43.00€
Susijusios prekės
14d. Efektas!!! Trigubo veikimo serumas: anti-celiulitinis poveikis, lieknėjimui ir pakėlimui, Algotherm 100 ml
Trigubo veikimo serumas: anti-celiulitinis poveikis, lieknėjimui ir pakėlimui.Poveikis odai-Pasižymi..
45.00€ Be PVM: 45.00€
Drėkinantis šampūnas riebiems plaukams (MSB3) + Drėkinantis kondicionierius riebiems plaukams (MSB4)
Ms Beerskin drėkinančio šampūno riebiems plaukams formulė, pasižyminti puikiomis putojančiomis savyb..
37.00€ Be PVM: 37.00€
Energizuojantis šampūnas (MRB2) + Cool Up dušo želė (MRB3)
Energizuojantis šampūnas (MRB2) + Cool Up dušo želė (MRB3)Galinga, bet švelni Mr. Beerskin energizuo..
37.00€ Be PVM: 37.00€
Namų kvapo rinkinys Mediteranean Citrus Carbaline 50ml
Namų kvapo rinkinys Mediteranean Citrus Carbaline 50mlRinkinį sudaro:Namų kvapas Mediteranean Citrus..
15.00€ Be PVM: 15.00€
Namų kvapo rinkinys Ginger Carbaline 50ml
Namų kvapo rinkinys Ginger Carbaline 50mlRinkinį sudaro:Namų kvapas Mediteranean Citrus su lazdelėmi..
15.00€ Be PVM: 15.00€
Namų kvapo rinkinys Lavender Carbaline 100ml
Namų kvapo rinkinys Lavender Carbaline 100mlRinkinį sudaro:- Namų kvapas Lavender Carbaline su lazde..
23.00€ Be PVM: 23.00€
Namų kvapo rinkinys Ginger 100ml
Namų kvapo rinkinys Ginger 100mlRinkinį sudaro:- Namų kvapas Ginger su lazdelėmis 100ml,- Daugiafunk..
23.00€ Be PVM: 23.00€
Egipto saulės įdegį suteikianti pudra EGYPTIAN GLOW 9 g ir šepetėlis
Egipto saulės įdegį suteikianti pudra EGYPTIAN GLOW 9 g ir šepetėlis„Egyptian Glow“ – Naujos kartos ..
30.00€ Be PVM: 30.00€
Egipto saulės įdegį suteikianti pudra EGYPTIAN GLOW 14g ir šepetėlis
Egipto saulės įdegį suteikianti pudra EGYPTIAN GLOW 14 g ir šepetėlis„Egyptian Glow“ – Naujos kartos..
38.00€ Be PVM: 38.00€
Dovanų rinkinys „Grožis“ šampūnas+aliejaus serumas plaukų atstatymui!!!
Dovanų rinkinys „Grožis“Rinkinį sudaro:- Plaukų šampūnas su Argano aliejumi 250mlPlaukų šampūnas ARG..
26.00€ Be PVM: 26.00€
Dovanų rinkinys „Puošmena“ Karališkos ampulės nuo pl.slinkimo+šampūnas+kaukė!
Dovanų rinkinys „Puošmena“Rinkinį sudaro:-Karališkos ampulės nuo plaukų slinkimo 12x10 mlNaujojo „Tr..
44.00€ Be PVM: 44.00€
Ms Beerskin Cool Up dušo želė (440ml)
Ms Beerskin Cool Up dušo želė (440ml)Ms Beerskin Cool Up dušo želė padeda prabusti ir puikiai pradėt..
19.00€ Be PVM: 19.00€
Žymės: Dovanų rinkinys „Gintaras“ šampūnas+kaukė+aliejus plaukams!